Drogi Użytkowniku. Informujemy Cię, że nasza strona www używa plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Jednakże wprowadzenie blokady uniemożliwi Ci korzystanie z funkcji IB serwisu.  Szczegóły w Polityce cookies

 

 

 


 


O Banku

 

W chwili obecnej Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim, zrzeszony w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A., posiada swoje oddziały w następujących miejscowościach: Bielany, Ceranów, Jabłonna Lacka, Kosów Lacki, Miedzna, Repki, Sabnie, Siedlce, Sterdyń, Suchożebry. W Sokołowie Podlaskim znajdują się centrala PBS Sokołów, oddział, filia i punkt kasowy.

Ze swoją misją Bank „Efektywnie, profesjonalnie i kompleksowo zaspokaja potrzeby finansowe klientów indywidualnych, instytucjonalnych i samorządowych”.

PBS w Sokołowie Podlaskim zajmuje również znaczące pozycje w rankingach banków spółdzielczych, dzięki wysokiej sumie bilansowej, niskiemu udziałowi kredytów zagrożonych w sumie kredytów, rentowności pracy oraz efektywnej działalności bankowej, która wpływa na zwiększenie funduszy własnych. Bank dysponuje wykwalifikowaną i dobrze wykształconą kadrą, otwartą na potrzeby runku i chętną do dalszego rozwoju.

Klienci banku mogą korzystać z szerokiej gamy produktów w zakresie kredytów, rozliczeń, lokowania środków. Oferta kredytowa obejmuje kredyty detaliczne, mieszkaniowe, na działalność rolniczą, na infrastrukturę środowisk wiejskich oraz małą i średnią przedsiębiorczość. Bank stawia również do dyspozycji swoich klientów karty płatnicze "Visa Classic Debetowa" "Visa Business Debetowa" "Master Card Debetowa" z funkcjami zbliżeniowymi lub bez i własne karty bankomatowe oraz oferuje pełną obsługę w zakresie obrotu dewizowego.

Klienci mogą korzystać z nowoczesnego systemu rozliczeń elektronicznych Internet Banking.

Bank jednocześnie dba o utrzymanie wysokiego standardu placówek oraz intensywny ich rozwój. Aktualnie wszystkie placówki są ze sobą połączone wewnętrzną siecią informatyczną i zapewniają klientom pełną dostępność produktów i usług oferowanych przez bank. Bank jest kontynuatorem przesłania twórców spółdzielczości bankowej, poprzez sponsorowanie i doraźną pomoc finansową udziela wsparcia szkołom, organizacjom społecznym i charytatywnym. Jest również laureatem wielu prestiżowych nagród m.in.:

- Orzeł Agrobiznesu w roku 2009,

- Godło Promocyjne „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” za 2009 rok,

- wyróżnienie w XI Rankingu „Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce” w 2010 r. organizowanym przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

Kursy walut - BPS
17-12-15 Kupno Sprzedaż
USD 3.4680 3.6865
EUR 4.0839 4.3408
CHF 3.4758 3.7435
GBP 4.6046 4.9301
Placówki i bankomaty
Pogoda dla Sokołowa
Kalkulator kredytowy
Ankieta
Czy jesteś klientem Powiatowego Banku Spółdzielczego w Sokołowie Podlaskim?

© 2010 Powiatowy Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim, ul. Wolności 48, 08-300 Sokołów Podlaski,
tel.: (25) 781 29 05, NIP: 823 000 14 50, REGON: 000509407, KOD SWIFT: POLUPLPR Liczba odwiedzin: 3296043